Ośrodek wczasowy i wypoczynkowy Dąbki

Ośrodek Wczasowy Dąbki

Ośrodek Wczasowy Dąbki to miejsce, do którego chętnie się wraca. Dzięki rodzinnej atmosferze i wspaniałej lokalizacji, blisko morza i plaży, wakacje z pewnością będą udane i na długo pozostaną w pamięci turystów odwiedzających Ośreodek Wypoczynkowy Dąbki.

Dąbki nad morzem

Dąbki to miasto turystyczne, i choć na co dzień dość gwarne, Astoria Ośrodek Wczasowy Dąbki położony jest w jego spokojnej części. Nowoczesne budownictwo i komfortowo wyposażone pokoje sprawiają, że wypoczynek jest jeszcze przyjemniejszy. A możliwość skorzystania z opcji śniadań i obiadokolacji sprawia, że można poczuć swobodę, nie martwiąc się o posiłki i nie tracąc czasu na ich przygotowanie. Lokalizacja obiektu wręcz sprzyja odpoczynkowi i zachęca do długich spacerów na pobliską, piaszczystą plażę. Ścieżka, która prowadzi nad wodę otoczona jest wspaniałą przyrodą i bujnymi lasami. Pozwala ona na uniknięcie wielkiego tłumu i atrakcji, które czekają na dzieci na każdym rogu ulicy, tak jak to bywa w każdym turystycznym kurorcie. Choć Dąbki są miastem niewielkim, to na brak atrakcji nie można tutaj narzekać.

Okolice Ośrodka Astoria w Dąbkach

W pobliżu Ośrodka Wypoczynkowego Astoria Dąbki znajduje się jezioro Bukowo, które zachęca do odwiedzin miłośników wodnych sportów. Spływy kajakowe, wycieczki piesze czy rowerowe to tylko nieliczne atrakcje, które czekają na turystów odwiedzających Ośrodek Wczasowy i Wypoczynkowy Dąbki. Na terenie miasta znajduje się także przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Dla osób rządnych wodnych przygód i wrażeń polecamy Aquapark, który zachęca do wizyt nie tylko w niepogodę. Przeglądając oferty ośrodków wypoczynkowych warto poważnie rozważyć Ośrodek Wczasowy i Wypoczynkowy Dąbki. Jego lokalizacja nie jest przypadkowa, zwłaszcza, że Dąbki ze względu na swój nadmorski klimat zyskały status uzdrowiska. Warto spędzić urlop w miejscu, które sprzyja wypoczynkowi i zdrowiu.

Ośrodki Wypoczynkowe i Pensjonaty Dąbki zapraszają na Wczasy nad Morzem. Tutaj miło spędzisz czas, odpoczniesz na plaży, wykąpiesz się w morzu bałtyckim i posiedzisz nad jeziorem. Osoby aktywne również znajdą wiele atrakcji od sportów wodnych, przez spacery po wycieczki rowerowe po pięknych, nadmorskich terenach.

Comments are closed.

Call Now Button