Pokoje i kwatery Dąbki

Kwatery Dąbki

Atrakcyjne pokoje Dąbki i kwatery Dąbki Astoria zlokalizowane są w cichej i spokojnej części miasta i są jednymi z najczęściej odwiedzanych przez turystów, którzy pragną spędzić wakacje w miłej i rodzinnej atmosferze. Każdy z pokoi jest w pełni wyposażony i zawiera wygodne łóżka, szafę na ubrania wyposażoną w wieszaki, a także stół z krzesłami. Przy każdym łóżku znajdują się nowoczesne szafki nocne z dotykowymi lampkami nocnymi, które są bardzo wygodne i przydatne w użytkowaniu. W każdym pokoju znaleźć można także łazienkę wyposażoną w prysznic, lustro, toaletę i szafki, przy których wiszą dwa ręczniki i inne potrzebne środki czystości. W każdym pokoju znajduje się także nowoczesny telewizor LCD, który może umilić czas w chłodniejsze wieczory, choć nie należy zapominać, że atrakcji w Dąbkach nie brakuje również w chłodniejsze dni. Na posesji oprócz bezpłatnego parkingu dla Gości, znaleźć można także grilla, altanę ogrodową, czy też basen.

Obiekt przyjazny Dzieciom

Dzieciom do gustu z pewnością przypadnie trampolina, plac zabaw, stół do ping-ponga czy bilard. W trosce o gości wszystkie kwatery i pokoje Dąbki wyposażone są tak, aby wczasowicz z jednej strony czuł się jak w domu, a z drugiej odczuł, że przebywa na wakacjach.

Warto nas odwiedzić

Warto odwiedzić nasze kwatery oraz pokoje i poznać to piękne miasteczko, szczycące się mianem uzdrowiska. Należy pamiętać, że nie każda turystyczna miejscowość nadmorska może posługiwać się tym wyróżnieniem. W Dąbkach znajduje się kilka zakładów lecznictwa uzdrowiskowego, do których przyjeżdżają się leczyć cierpiący na różne choroby, w tym nadciśnienie, choroby ortopedyczno-urazowe, kardiologiczne, choroby górnych dróg oddechowych czy choroby endokrynologiczne. Warto pomyśleć nie tylko o swoim zdrowiu psychicznym, które może nam przywrócić długo wyczekiwany urlop, ale także o zdrowiu fizycznym. Zaplanuj sobie urlop marzeń już dziś i zapytaj o wolne terminy w Ośrodku Wypoczynkowym Astoria Dąbki. Serdecznie zapraszamy na weekend, urlop, wczasy i wakacje nad polskim morzem.

Astoria - pokoje Dąbki
Recepcja: 668 786 936,
Właściciel: 602 310 281,
E-mail: astoriadabki@o2.pl

Comments are closed.

Call Now Button