Pensjonat na noclegi Dąbki

Astoria jak Pensjonat Dąbki

Pensjonat Dąbki na noclegi kusi wielu turystów z całej Polski, którzy tłumnie przybywają w nadmorskie miejscowości, gdy tylko zaczyna się sezon. Choć w Dąbkach znaleźć można wiele kwater i ośrodków wczasowych, warto wybrać się do najlepszego. Obiekt wczasowy Astoria Dąbki, zlokalizowany na ul. Turystycznej 9 – w samym sercu spokojnej części miasta, wydaje się być najlepszą opcją dla osób, które chcą wypocząć w przytulnym miejscu w otoczeniu wspaniałej przyrody. Na turystycznej mapie miasta pensjonat Astoria Dąbki pojawił się w 2009 roku oferując gościom atrakcyjne noclegi. Lokalizacja ta nie jest przypadkowa, również dla turystów. Rok rocznie tysiące osób odwiedza to miasto ze względu na to, że zyskało miano uzdrowiska i skorzystać można tam z bogatej oferty zakładów lecznictwa uzdrowiskowego skierowanych do osób cierpiących na różne choroby.

Uzdrowisko - noclegi Dąbki

Dąbki to jednak nie tylko uzdrowisko. W mieście tym można nie tylko odpocząć ale także wspaniale się zabawić. Rozrywek w Dąbkach jest co niemiara, oprócz możliwości skorzystania z Letniej Szkoły Windsurfingu można także wziąć udział w spływie kajakowym czy udać się na zaplanowane wycieczki rowerowe i piesze. Już od dwudziestu lat istnieje w tym mieście urzędowo ustanowiona przystań rybacka, dzięki temu można także udać się na nocne połowy ryb w Bałtyku. Jest to szczególnie polecana atrakcja dla miłośników wędkarstwa, którzy mogą przeżyć wspaniałą przygodę na morzu.

Na terenie Dąbek znajduje się także przystań wodna z wypożyczalnią sprawnego i różnorodnego sprzętu wodnego, z którego korzystać można także pod czujnym okiem instruktora. W Dąbkach nie można się nudzić, ale pensjonat na noclegi Dąbki Astoria wychodzi naprzeciw gościom, którzy pragną odpocząć i oferuje im wspaniale wyposażone i przytulne pokoje z balkonami w samym sercu spokojnej części tego turystycznego miasta. Warto odwiedzić Dąbki i już dziś zaplanować sobie wymarzony urlop nad brzegiem Bałtyckiego Morza. Zapytaj o wolne terminy w pensjonacie Astoria Dąbki:

Astoria - pensjonat, noclegi Dąbki
Recepcja: 668 786 936,
Właściciel: 602 310 281,
E-mail: astoriadabki@o2.pl

Comments are closed.

Call Now Button